Dzienny Środowiskowy Dom Samopomocy

28 października odbyło się kolejne spotkanie z rodzinami w Dziennym Środowiskowym Domu Samopomocy. Przy wspólnie przygotowanym poczęstunku mieliśmy okazję porozmawiać, wymienić swoje doświadczenia, opowiedzieć o dotychczasowych działaniach, które zrealizowaliśmy w ramach zajęć klubowych.
Ponadto na spotkanie przybyły obie panie lekarki, które w ramach projektu udzielają specjalistycznego psychiatrycznego wsparcia klubowiczom. Przygotowana przez nie prelekcja nt. schizofrenii stała się impulsem do dyskusji na temat choroby, jej objawów oraz sposobów radzenia sobie w trudnym czasie jej nasilenia. Każdy mógł uzyskać odpowiedź na trapiące go pytania, doradzić się naszych specjalistów.
W miłej atmosferze spędziliśmy ten jesienny wieczór. Już teraz planujemy kolejne wspólne spotkanie, tym razem w ramach drzwi otwartych Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy, które odbędą się 25 listopada 2009 w godz. 11.00-16.00. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć nasz dom i zapoznać się z ofertą proponowanych tu zajęć terapeutycznych serdecznie zapraszamy.

Komentowanie jest wyłączone.